Szablon www

Prezentowane w tym dziale szablony w większości są stronami www wykonanymi na zlecenie konkretnego klienta jednak z jakichś względów nie zostały one sprzedane. Jeśli któryś Ci się podoba złóż zamówienie a dopasuję go do Twoich wymagań. Cena w każdym przypadku jest do uzgodnienia.

Allegro

Jeśli interesuje Cię indywindualny szablon aukcji allegro, bądź chesz dostosować lub przerobić szablon który już posiadasz - napisz. Postaram się przedstawić Ci korzystną ofertę i przygotować szablon dzięki któremu będziesz zauważalny i zapamiętywany na stronach allegro. Przyjazny dla oka i przejrzysty szablon aukcji to gwarantowany sukces!

Joomla!

Zainteresowałem się ostatnio cms Joomla! (wcześniej pracowałem na Mambo) i postanowiłem poszerzyć swoją ofertę o szablony oparte właśnie o ten system. W sieci jest oczywiście masa darmowych szablonów do wszelkiego rodzajów cmsów, ale wg mnie większość z nich jest "bezdusznych". Wiadomo, jeśli coś jest robione maszynowo z myślą o zleceniach masowych a nie pod konkretnego klienta trudno aby było "uszyte na miarę".
W razie zainteresowania proszę o kontakt.

szablony

Chiccomio
Chiccomio

Szablon allegro dla firmy Chiccomio zajmującej się sprzedażą ubranek dla dzieci.

Html / Css

Biuro Rachunkowe 24
Biuro Rachunkowe 24

Szablon w pliku psd dla Biura Rachunkowego 24.

Psd

Fish-net.eu
Fish-net.eu

Szablon do strony www opartej na cms Joomla! firmy informatycznej z Olsztyna.

Html / Css

Wirtualne Miasto Giżycko
Wirtualne Miasto Giżycko

Szablon serwisu Wirtualne Miasto Gizycko, projektu nagrodzonego przez Raiffeisen Bank i Gazetę Wyborczą.

html / css

Galeria "Flash"
Galeria "Flash"

Wykonana we Flashu galeria. Zdjęcia w formacie jpg ładowane z pliku xml, podobnie opisy i miniaturki u dołu. Całość działa na zasadzie takiej samej jak skrypt toolbox.

Flash

Szablon strony "Korony"
Szablon strony "Korony"

Szablon wykonany na konkurs dla firmy "Korona".

html / css

Wypożyczalnia jachtów
Wypożyczalnia jachtów

Szablon dla firmy czarterującej jachty na Mazurach. Niestety transakcja nie doszła do skutku i kliet pozostał przy starej stronie (brzydszej) a ja mam szablon na sprzedaż.

html / css

Alkohole Świata
Alkohole Świata

Kolejny szablon, tym razem wykonany z myślą o sieci sklepów "Alkohole Świata" w Giżycku.

html / css

Strona "Flash"
Strona "Flash".

Szablon Flashowy - wizytówka geodety którą w prosty sposób można zamienić na jakąkolwiek inną działalność.

Flash

Park Rozrywki
Park Rozrywki

Wykonany we Flashu szablon parku rozrywki. Menu w formie drogowskazu, przyjemny dziecięcy interfejs, teksty ładowane z pliku txt. Posłużył mi do wykonania strony zamkidmuchane.pl i przedszkola nr4 w Giżycku.

html / css

Sklep
Sklep

Szablon sklepu www.

html / css

Zamów szablon

date

2009/03/15

Jeśli zainteresował Cię któryś z szablonów wypełnij niezobowązujący formularz i zadaj zapytanie. Przedstawię Ci interesującą ofertę dostosowania szablonu do Twoich wymagań.

Fish-net.eu

date

2010/11/13

Szablon do strony www opartej na cmsie Joomla!. Wykonałem ostatnio stronę www na Joomla! a przy okazji zrobiłem szablon dla zaprzyjaźnionej firmy informatycznej z Olsztyna.

WMG

date

2007/12/15

Wirtualne Miasto Giżycko - projekt nagrodzony w konkursie Raiffeisen Bank i Gazety Wyborczej. Przygotowałem czysty, portalowy design który posłużył do zbudowania serwisu dla mieszkańców i turystów odwiedzających stolicę Mazur.

Czarter Jachtów

date

2007/02/25

Na zlecenie jednego z giżyckich czarterów jachtów wykonałem szablon strony www. Niestety klient w trakcie prac zrezygnował z upiększenia swojej dotychczasowej strony a przygotowany przeze mnie design jest teraz na sprzedaż.

Katalog SEOkatalog stron Katalog Dobrych Stron DI
Katalog Seo Katalog Stron - Blueweb.pl Katalog stron Katalog nextforum.pl Katalog stron Katalog stron INPLUS Darmowe pozycjonowanie Katalog stron